What is happening right now.

16. dubna 2018 v 21:27 | Carlyann |  Články
Tak trochu přemýšlím,co dál. Zkoušela jsem něco nahrávat a je to pokaždé katastrofa. Těžký úděl někoho,kdo slyší líp,než zpívá,ale co už nadělám.
Poslední dobou mám pocit,že mi nesedí už vůbec nic,ani ty zdánlivě jednoduché věci. Je teda pravda,že elán,jaký jsem měla dřív,už mě taky přešel a většinou to teď párkrát zkusím a jdu od toho,protože mě to ani nebaví a ani se mi to nedaří. Ztráta času.
Možná to taky znamená,že bych se měla víc věnovat vlastním písničkám...Ty jsou přece podle mě a tam předloha není,nikdo tedy neví,jak mají ve výsledku vypadat,což je vlastně určitá výhoda. Jenže kytaru už jsem v ruce taky neměla pěkně dlouho a musela bych se k tomu dokopat a to...prostě není správně. Asi už jsem na tyhle kraviny moc stará. :D Ne tak víte jak,nechci si zase stěžovat,ale jen na ukázku jak to vypadá-napsala jsem na Facebook,že jsem teď vydala druhé album. Na stránce totiž vidím,jaký dosah měl ten konkrétnní příspěvek u lidí. Dosah-107. Lajk-1,od mojí mamky,sdílení to stejné,další sdílení bylo od kamarádky. Konec. Dala jsem si to na profilu do příběhu-dělala jsem to tedy poprvé,ale co už. Viděli to kamarádi,kteří mi tvrdili,jak není super,že zpívám a tak. ŽÁDNÁ REAKCE. Nula. A to jsem přesně viděla,kdo to tam viděl a mám to sdílené i u sebe na zdi. NIC. "To je v pohodě,já jsem jenom vydala album,který jsem sama složila a už druhý,ale dobrý to se přece děje denně..."

Když vaši usilovnou tvorbu ignoruje 107 lidí a víc,to málo,které vám na to zareaguje prostě jaksi nestačí. (Ale stejně samozřejmě jsem vděčná a děkuj těm,kteří mi nějakou reakci věnovali).
Asi se začnu věnovat hudební kritice,to mi půjde dobře...Rozhodně líp,než nahrávání,evidentně. V práci máme puštěné rádio,takže můžu pěkně zkritizovat kde jaký hudební hnus,který se tam octne a naopak vyzdvihnout něco,co třeba najdu na internetu. Stejně mi přijde,že kvalitní umělci se v poslední době vůbec nehrajou a nebo jsou to výjimky. No a kdyby se mi nějakou neskutečnou náhodou povedlo někdy něco nahrát-tak to sem dám,no co. Hudební blog. I když občas fakt proklínám den,kdy se mi to začalo líbit. Lepší už nebudu,tak na co ta snaha že jo? No. Ušetřím si čas. Na tu kritiku. :D

Tak se zatím mějte pěkně.

Carlyann
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama