Pink-Beautiful Trauma

17. dubna 2018 v 5:00 | Carlyann |  Kritika a chvála všeho v mém dosahu
" Krásné trauma." No spíš jenom to trauma.
Tuhle písničku jsem poprvé slyšela,když jsem jela v autě domů z odpolední a od té doby ji slyším až nezdravě často. Nijak mě to neuchvátilo a když jsem měla možnost si to poslechnout "z donucení" víckrát,přerostlo to v nenávist
Proti Pink nic nemám,hrozně zbožňuju její "Waiting For Love" či legendární "Trouble",ale tohle byl sakra krok vedle.
Tahle zpěvačka pro mě byla vždycky vzor rebélie-no už jen to jméno a to vzezření dohromady dává tušit,že tohle je někdo,kdo se toho nebojí. A ze začátku to tak i bylo,ale teď mám pocit,že se Pink,stejně,jako většina umělců stala pouze mainstreamovou hračkou pro rádia.

Ta písnička je až přiblble jednoduchá a předvídatelná a mráz bych z ní měla asi jen,kdybych si ji pustila na Sibiři. Jakési cvakání v druhé polovině písničky (ozývá se během sloky),mě neskutečně vytáčí a ruší a refrén,tak to je vrchol..Já ani nevím,jak to už napsat. Asi bude stačit přirovnání-je to jako taková mini horská dráha-nahoru,dolů,nahoru,dolů a furt dokola,dokud se z toho...nepotento. Vždycky před očima vidím graf,kde ta křivka přesně jede takhle. Viz obrázek.

Related image

Je to sice zobrazení tepu,ale představu toho "nahoru,dolů" máte.
Absolutně příšerný.
Nevím,jestli to psala ona nebo kdo,ale je to tak jednoduchý a otravný až to mlátí dveřma. A bohužel to člověk slyší za směnu nesčetněkrát.
Za tuhle písničku má tedy u mě Pink mínus,společně s jejím "What about us",která sice není až tak strašná,ale otravná je taky. Dejte si od ní raději nějakou tu starší pecku.

Carlyann
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama