Avril Lavigne.

17. dubna 2018 v 10:00 | Carlyann |  Kritika a chvála všeho v mém dosahu
Nenapsala jsem přesně písničku,protože toho bude víc.

Stejně,jako většina holek,jsem na základce Avril cekem propadla. Jasně,už tehdy byli mí top Evanescence,ale to je prostě náročnější hudba a tak jako někdy zkouknete kousky jako "Donnie Darko" či "Mechanický Pomeranč",občas máte prostě chuť na oddechovku,ať už je jakéhokoliv žánru.

Když Avril přišla s hitovkami jako "Complicated" či "I´m with you",celý svět jí prakticky ležel u nohou. Tahle mladá holka s provokujícím a nedbalým stylem přišla s něčím novým,mezi což patřila i její netypická barva hlasu a v době své největší slávy si vybudovala velkou základnu fanoušků. Ale jak se tak říká,změna je život a Avril šokovala po druhé,když přišla se songem "Girlfriend" a blond vlasy. Nějaké fans ztratila,nějaké získala,ale co se mě týče,tohle její růžové album byl pořád velmi dobrý počin,ač se žánr drasticky změnil.
Když se Avril pokusila šokovat potřetí,málem jsem zděšením spadla ze židle a na obličeji se mi rozhostil výraz,který by dnešní puberťáci popsali asi jako "WTF".
Hello kitty,to jako vážně?!

Větší příšernou příšernost z příšerákova,jsem fakt neviděla. Víte jak se to říká-"viděl jsem hada srát i stíhačku couvat,ale tohle,to jsem teda fakt ještě neviděl."

Podle mě měla Avril moc dobrej matroš než to šla točit. Vlastně i než to šla nahrávat. Tohle se snad za střízliva vyrobit nedá a jestli jo,tak ta hlava co to splácala,by se měla jít léčit.
Po tomhle šoku jsem Avril dlouho nesledovala,ale nezdálo se,že by vypustila nějakou další podobnou kravinu.Naopak jsem za čas narazila na moc pěknou "Give you what you like" a parádní,zase tvrďáckou třešničku,kterou nahrála s Marilynem Mansonem,zvanou "Bad Girl".
Buď jsem se nevšimla a nebo Avril zklidnila hormon ještě rychleji,než to vůbec začalo být na pováženou. Budiž jí to k dobru. Za zmínku taky stojí moc pěkná "Let me go",kterou nazpívala s Chadem,svým tehdejším manželem a zpěvákem skupiny Nickelback. A já ji mimochodem taky přecoverovala-v živé verzi. :D

Momentálně jsem zahlédla na Facebooku,že Avril snad chystá něco nového,tak se necháme překvapit a budeme doufat,že to nebude obdoba Hello Kitty. :D

Carlyann
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama