I´m thinking about ending.

17. prosince 2017 v 2:04 | Carlyann |  Články
Ano,čtete správně. Už docela dlouho přemýšlím o tom,že s tímhle blbým koníčkem skončím. Ale nedokážu to. Nedokážu se zbavit vybavení,co mám,nedokážu přestat s coverováním,protože mě pokaždé zaujme myšlenka,jak by se to dalo předělat,když něco slyším a nedokážu ani přestat s psaním textů, i když už mám hromady materiálu a nahrávek demo verzí v mobilu,ale naprostý minimum motivace dodělat druhé album a začít makat na třetím.

Motivace. To je asi to,co postrádám ze všeho nejvíc.

Když jsem s blogem začala a měla v hlavě plno nereálných snů a hromadu energie a nadšení dělat hudbu,byla to taky doba,která přála blogům a inovativním jedincům. V době,kdy jsem neuměla naprosto nic,jsem tu měla horu komentářů a dost shlédnutí na youtube. Teď je to přímo žalostné. Blogy už dávno vyšly z módy a lidi,co mě dřív navštěvovali už si na mě zajisté ani nevzpomenou. Tak proč s tím ztrácet čas?
Věci se změnili a začala jsem chodit do práce,takže když jsem od šesti ráno v práci a přijdu odpoledne domů,radši se kouknu na film,než abych něco dělala nebo strávím den s mamkou v krámu. Proč se budu obtěžovat s nějakou prací,když to stejně nikoho nezajímá,že? Radši si volný čas užiju jinak. A když chodím na odpolední,tak to nestihnu už vůbec nic. Většinou nahrávám o víkendu. Celý víkend-a to beze srandy-strávím prací na něčem co má za týden asi tak 20 shlédnutí na youtube a nula komentářů,v lepším případě to má tak 50 shlédnutí. Netýká se to všech mých prací,ale asi tak 85% z toho určitě. Nejde mi o to mít tam miliony a nedělám to ani pro ta shlédnutí,ale když už to roky lidi ignorují,tak mě opravdu nebaví do toho vrážet alespoň tu trochu volného času,co mám. Potřebuju vědět,že to někoho zajímá,takhle mám spíš pocit,že s tím lidi ještě otravuju...Jediný,koho to kdy nějak víc zajímalo,je moje mamka a teta. To je rodina. A jen 2 lidi. Ano,vím o pár lidech,kteří mi ještě dají lajk sem tam...Ale to je fakt málo,což samozřejmě nehážu na ty lidi. Vždycky,když vidím ten nulový zájem si říkám,že jsem se na to radši nevykašlala a nedělala radši něco jinýho,ale jak jsem psala na začátku-nedá mi to a asi i proto to tady ještě nezamrzlo úplně.
Chápu,že každý nemá to charismaa já se navíc na muziku vůbec nehodím,hrát na živo totiž fakt nehodlám...Ale štve mě to,protože vím,že pak přijde někdo,kdo se s tím vlastně vůbec nezaobírá,nahraje něco na kameru se šustivým zvukem jen tak ze srandy a o půl roku později ho zná půl republiky,jelikož má v sobě něco,za čím ty lidi jdou,jako švábi na pivo. Já to něco evidentně nemám.
Určitě jste si ráčili všimnout,že přidávám nové covery spíš sporadicky-tedy všiml si možná někdo kdo sem ještě jednou za půl roku zavítá. Je to proto,že mě to už fakt nebaví. Když už něco udělám,je to v náhlém pomatení smyslů,protože se mi původní písnička líbí tak moc,že si ji prostě chci předělat alespoň pro sebe. Píšu to sem proto,abych to dala na vědomí alespoň těm pár lidem,které to ještě zajímá. Vždycky jsem se alespoň k něčemu dokopala tím stylem,že "už musím něco nahrát,protože už je moc dlouho ticho".S tímhle ode dneška končím a přestávám se na to ohlížet. Už mi tenhle zájem sebral dost peněz,energie a času a nenechám ho,aby mi určoval co a kdy mám nebo bych měla udělat. Když se tu objeví jeden cover za půl roku,tak nevadí. Stejně si toho ve výsledku ani nikdo nevšimne. Je mi líto s tím švihnout úplně už jen proto,kolik let jsem tomu obětovala,ale už to nebude věc,která u mě vždycky byla na prvním místě. Já už na to prostě nemám,ztrácet čas jen tak,pro nic za nic. Zkusila jsem to a nevyšlo to. Bohužel. A to jsem chtěla jen trochu internetového zájmu,žádnou slávu nebo tak něco. Co se dá dělat. Časem se určitě objeví někdo,kdo bude pro lidi zajímavější a ani mu to nedá žádnou práci. Nebudu to už lámat přes koleno,když to prostě nejde,akorát jsem pak naštvaná.
Tímto se s vámi všemi v podstatě loučím. Bude to tak,jak to bylo myšleno,když jsem blog zakládala-jako osobní svět,kam si dávám to,co si doma jen tak zkouším. A to je něco, na co nemusí nikdo reagovat.

Mějte se tedy hezky,užijte si Vánoce a vykročte do nového roku tou správnou nohou.

Carlyann
 


Komentáře

1 Týna :) Týna :) | E-mail | Web | 20. prosince 2017 v 10:02 | Reagovat

Nebudu ti tady psát, ať si to rozmyslíš, protože ten pocit znám naprosto dobře. Já už svůj blog udržuju vlastně jen z nostalgie a tebe obdivuju, žes nepolevila a pořád nahráváš nové covery a písně, bohužel v době netalentovaných protěžovaných "interpretů" je těžké s talentem se prosadit. Tvoji tvorbu si vždycky moc ráda poslechnu a když to na tebe ještě někdy přijde, klidně něco nahraj, je jedno, jak dlouho to potrvá, budu se těšit! :-)
Tvoje fanynka Kristýna :)

2 Carlyann Carlyann | 20. prosince 2017 v 23:35 | Reagovat

[1]: Kristý,ty jsi právě jedna z těch lidí,který si pamatuju,že jsou se mnou už dlouho a jsem ti za to opravdu moc vděčná,to se jen tak nevidí! Moc ti za tvou podporu děkuju a samozřejmě to vidím a vnímám. :-)
Jak jsi sama napsala, v dnešní době je to těžké a já navíc opravdu neumím dělat věci pořád na 100%,někdy je to horší,ale to asi sama víš. Problém je právě To,že jakmile to dneska není 100% a člověk není ochotný že sebe udělat cvičenou opičku a produkovat umělý zvuky co vylezly z počítače,za doprovodu 3 opakujících se slov,tak prostě nemá šanci. Jak jsem ale psala,asi mi to stejně nedá a sem tam něco nahraju a budu moc ráda,když se na to podíváš. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama