Říjen 2015

VYDALA JSEM ALBUM!

18. října 2015 v 0:58 | Carlyann |  Články
Nemůžu uvěřit,že to sem píšu,ale je to tak-moje podomácku nahrané písničky teď prodává Supraphon! A nejen to. Zároveň mě zastupuje,co se týče prodeje,takže se moje tvorba dostane do dalších 200 online obchodů s hudbou,včetně Google Play a iTunes! Youtube moje skladby rozpozná,nějaké mobilní aplikace taky a navíc je odteď moje tvorba plně chráněna autorským právem! Ani nemůžu říct,jak moc jsem z toho nadšená! Dostala jsem svůj vlastní kód pod kterým se moje album prodává a protože mě zastupuje Supraphon,nemusím se v podstatě o nic starat. Všechno je podloženo smlouvou,takže je ze mě odteď oficiální umělec!!! Ani se mi nechce věřit,že se mi to povedlo. :D
Album je zatím dostupné na Supraphonline.cz,přímý odkaz je ZDE.
Až bude dostupné na dalších dvou stěžejních obchodech a to jest Google Play a iTunes,hned Vám to sem napíšu,info bude samozřejmě i na Facebooku. Zvolila jsem nejnižší cenovou relaci,kvůli kvalitě nahrávek a faktu,že je to jen v akustické formě,ale taky chci,aby to bylo pro všechny,kterým se to líbí a chtějí mě podpořit,dostupné.
Sama můžu prodávat fyzické kopie alba,takže mi dejte nějakou dobu na to,abych přišla na to,jak ve správném formátu vytisknout obal a booklet a pokud by byl zájem přímo o CD (jen vypálené,jinak to nejde,lisovač doma fakt nemám :D),tak by se prodávalo za stejnou cenu jako u Supraphonu,s tím,že bych to posílala na dobírku a poštovné si bude hradit zákazník. :)
Wow. Je to síla,nikdy bych nevěřila,že se mi to povede. :D
Díky,že jste se mnou!

Carlyann

Album Design

18. října 2015 v 0:48 | Carlyann |  Designy blogu

Carlyann