The House Of A Dark Paradise

5. června 2015 v 23:50 | Carlyann |  Moje skladby
Tak opět nová originálka. :)


Carlyann
 


Anketa

Líbí se vám tu?

Ano,moc! 64.3% (180)
Ano 9.6% (27)
No...ujde to no 7.5% (21)
Nic moc 9.3% (26)
Ne,nelíbí 9.3% (26)

Komentáře

1 Mína La Voisin Mína La Voisin | E-mail | 8. června 2015 v 6:02 | Reagovat

Tohle všecko musím napsat sem - napsala bych to na FB, akorát... Jani, tenhle song je naprostá nádhera... je 5:54 ráno, měla jsem husinu i na krku a na dolní čelisti a to mám jen u vyjímečně silných zážitků a tak bych popsala i tenhle song... je silnej, má to v sobě něco neuvěřitelnýho, přiznám se, že jsem i slzela. Moc ten song vnímám i tak, že je o mě, o tom pocitu ve mě, že je člověk vlastně pořád sám, že žije jen proto, že prostě ještě nezemřel, o nucení do smíchu a radosti, fakt to na mě působí. Je to nádhera, obrovská nádhera, myslím, že je to jeden z tvých nejlepších songů, určitě je. Navíc to má úžasnou melodii, takovou, aspoň já to tak cítím, temnou, bolavou a přesto melancholicky sladkou a hladivou a tvůj hlas je v tomhle songu naprosto perfektní, jsou v něm slyšet přesně ty emoce, co ten text evokují a zní to navíc celý profesionálně, jako z CD nebo v rádiu, když si to pustím v mobilu mezi lidma vsadím se že naprosto nikdo by nepoznal, že zatím nejsi profesionální zpěvačka (tím je myšleno "zatím ještě nemáš nahrávací smlouvu a oficiální CD", tvůj hlas profi je :) ) a zkrátka... Vážně mě ten song dostal. Je famózní. Okamžitě stahuju a dneska to hádám budu poslouchat celej den. Absolutně vyjímečná práce, Jani, moc gratuluji! A věřím tomu, že jednou s tímhle songem zažiješ svůj debut :) A když jsme u toho, nějakej videoklípek by k tomuhle songu taky neuškodilo natočit :-D Podle mě by se to mělo udělat :)
Jo a ještě... "emotional diet... still quiet"... čekala jsem, jak jsi se s mojí oblíbenou částí pomazlila a dávám obrovskou jedničku s hvězdičkou a diplom, protože to naprosto splnilo, ba i předčilo, mé očekávání :)

2 Carlyann Carlyann | 8. června 2015 v 22:50 | Reagovat

[1]: Oooo! O_O Téda,to je komentář ten vydá nejmíň za 3! :-)  
Moc děkuju,jsem fakt ráda,že se ti líbí až takhle! Ze mě to vypadlo ani nevim jak,měla jsem to hotový asi během hoďky...Když přijde múza,jde to samo. :-)
Profi to úplně ještě není,šumí to a místy je to přeřvaný,ale můžu být ráda,že je to tak jak to je,holt nemám doma studio no. :-D
Taky to beru jako jednu ze svých povedenějších...V tomhle duchu je vlastně i "It´s Better This Way" :-)
Video-no to nevím čéče,k originálům jsem to dělat nechtěla,navíc mám prostě vždycky představu,která vyžaduje dalších 20 lidí,aby to jo vystihlo tu písničku a když to tak nemůžu spáchat tak mi to přijde takový bezpředmětný k tomu něco točit,lidi pak stejně jdou a pustí si to bez obrazu... :-)
S tou částí-když jsem ti to posílala na kontrolu,tak už jsem to měla všechno vymyšlený,nečekala jsem,že tě zrovna tohle zaujme a nakonec to je i v docela výrazný hudební části,takže plus. :-)
Moc děkuju a beru si virtuální diplom! :-D :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama