Vystoupení u tátovo kamarádů

17. srpna 2014 v 16:50 | Carlyann |  Živá vystoupení
Nikdy jsem si nemyslela,že taky založím rubriku "Živá vystoupení" ale už je to tu.
Ono to ani tak nebylo vystoupení jako spíš sraz s tátovo kamarády,ale pro mě,jakoby to vystoupení bylo.Jsem strašně nervní člověk,takže jsem (opět) pomalu nežrala kvůli tomu,ale nakonec to asi dopadlo dobře,alespoň to vypadalo,že se jim to líbilo. :D
Tímto bych taky všem,co tam byli chtěla poděkovat za úžasnou podporu,speciálně pak slečně Johance,která seděla vedle mě. :))

Co se týče videa-vystříhala jsem to,co bylo "kolem",přece jen,nemám povolení zveřejňovat výkony ostatních-pak jsme zpívali všichni :D Obrazová kvalita je horší,ale renderovat tohle v HD tak by to trvalo HODINY,takže jsem se na to vyprdal,zvukově je to stejný a aspoň nejsem tolik vidět,vypadám tak jako idiot,ta kamera mě nesnáší. :D
Nějaké fotky,co jsme ještě předtím nafotili si můžete prohlídnout ZDE.


Carlyann
 


Anketa

Líbí se vám tu?

Ano,moc! 64.3% (180)
Ano 9.6% (27)
No...ujde to no 7.5% (21)
Nic moc 9.3% (26)
Ne,nelíbí 9.3% (26)

Komentáře

1 Elis Elis | 20. srpna 2014 v 9:19 | Reagovat

Tak jsem sem zase po delší době zavítala a koukám, o kolik písniček jsem přišla :D, budu muset chodit častěji! Mně osobně udělala největší radost písnička Demons, mám ji strašně ráda a v tvém podání je skvělá! Skvělý je i tohle video, sálá z něho, že fakt zpíváš ráda a je tam ta správná atmosféra...když jsem na to koukala, říkala jsem si, že by si možná opravdu měla znovu zvážit účast v nějaké talentové soutěži. Neříkám, že ji musíš vyhrát, ale ke zviditelnění by to mohlo pomoci a ty bys třeba dostala šanci někde seriozně vystupovat, protože já bych se na to hrozně ráda přišla podívat :).

2 Carlyann Carlyann | 20. srpna 2014 v 18:58 | Reagovat

[1]: Jéé,ahoooj! :-D To jsem ráda,že tu zas vidím tvůj komentář! :-D
A děkuju! Jojo je to jedna z mála nových písniček,který jsou fakt pěkný! :-)
Tak my jsme se o tom trochu bavili i tam,úplně na konci videa je záznam... Já nevim,asi je to špatně,ale jsem hrdej a tvrdohlavej člověk a poskakovat jak pískají oni v souteži mi prostě nesedí...Jsem asi hrozná na tohle,ale krom toho,že si na tohle fakt nevěřim,rozhodně nechci být ta z té a té soutěže... :-) Mám pořád dojem,že kdyby se  mi povedlo dostat do širšího povědomí lidí přes internet ( a to by ale muselo být pořádně,cover 100 000 shlédnutí,něco na ten způsob) :D Tak po tom si myslím,že by se možná ozval někdo,kdo má ty správný konexe.Musí to jít přece i jinak ne? :-)
Každopádně,jsme moc ráda,žes mě zase navštívila a napsala takový obsáhlý komentář! :-)

3 Elis Elis | 21. srpna 2014 v 14:14 | Reagovat

Já ti na jednu stranu rozumím, asi bych do takový soutěže taky nikdy nešla, i kdybych byla super talentovaná :D. Na druhou stranu je to ale dobrá možnost, jak se prezentovat širokému spektru lidí.
Zkoušela si třeba někdy svá videa poslat někomu z oboru? Co by na to říkal?
Mně se na tobě strašně líbí, jak tu hudbu děláš upřímně, bohužel, dnes už to  není tak žádané...alespoň podle toho, co vidím, že zase na české scéně vzniká za uměle vytvořené projekty - viz 5angels a Aquababes (wtf? :D).

4 Carlyann Carlyann | 21. srpna 2014 v 19:20 | Reagovat

[3]: Tak já nejsem super talentovaná,ale ani tak se mi tam nechce. :D
No posílala jsem to pár lidem,ale nikdy mi nikdo neodpověděl. Asi an takový kravinky nemají čas,že... :-?  :-D
A děkuju-to víš,když chci být umělec,tak umělec a ne nějakej stroj na peníze,fuj to! :D
Jako o Aquababes ani 5Angels mi nemluv,wtf je přesně to správný označení. :-D Jako všimla sis jakou to má "krasnou,hlubokou hudbu a duchaplný texty?" :-!  :-D Fuj to na druhou-navíc jsem viděla speciálně s 5Angels nějaký starší video,kde ty holky byly ve studiu a říkám ti,to bylo otřesný,falešný jak prase (a ted jsem urazila prasátka :-D ) a ještě to vypadalo jak si nemyslí,kdoví co neumí...Nojo autotune zřejmě vládne světem. :-?  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama