Painful thoughts,sad songs and broken heart

27. března 2014 v 20:48 | Carlyann |  Moje skladby
Mám pro Vás o téhle písničce vlastní poznámku,kterou si můžete přečíst nebo ne,to je na Vás.

Před nedávnem jsem se spřátelila s jedním výjimečným člověkem.Začali jsme si psát ohledně hudby,nakonec i o dalších věcech a velice rychle jsme se staly velkými přáteli.Tak velkými,že se považujeme spíš za sourozence,tak hodně si věříme. Tenhle můj kamarád je výborný pianista a možná někdy nahrajeme společnou písničku... :) Každopádně tenhle můj výtvor je pro něj a pro všechny,kteří nějakým způsobem potřebují podporu,kterou jim snad ta písnička dokáže dát... :)


Carlyann
 


Anketa

Líbí se vám tu?

Ano,moc! 64.3% (180)
Ano 9.6% (27)
No...ujde to no 7.5% (21)
Nic moc 9.3% (26)
Ne,nelíbí 9.3% (26)

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 28. března 2014 v 22:37 | Reagovat

Jé, to mám radost, že jsi zase aktivní :-). Ta písnička je skvělá, opravdu. Jedna z nejlepších věcích co tu máš. Popravdě asi možná i nejlepší, vzhledem k tomu, že je to tvoje vlastní skladba.Dobrá kvalita, hezký hlas i text, chytlavá melodie...jak je možný, že ji ještě nehrajou v rádiích? ;)

2 Carlyann Carlyann | 29. března 2014 v 0:47 | Reagovat

[1]: A já mám radost,že tu zase vidím tvůj komentář Elis! :-)
Je pravda,že mi toa si ublížilo,když jsem kvůli "Jsem Talent" zhruba půl roku nic nepřidala,ale už nějakou dobu jsem zpátky a doháním to,bohužel,blog je docela mrtvý... :\ Ještě tak facebook a youtube,tam je to v pohodě,ale tady..Snad se to zas alespon trochu vrátí do původních kolejí.
Moc ti děkuji za pochvalu,navíc když je to u vlastní písničky,je to ještě lepší,jelikož to není jen kopie,ale něco  vlastního,o to si vážím víc každého pozitivního ohlasu.Nevím,jestli to víš,ale rozhodla jsem se dělat pouze akustické verze svých písniček-pro mě je to rychlejší,než to dělat celé,ukážu svou tvorbu a zároveň jsou dveře otevřené,kdyby se mi někdy poštěstilo to nahrát ve studiu se vším všudy. :-)
Ještě jednou moc děkuji za komentář,vážím si,že se sem pořád vracíš! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama