Leden 2014

Down by Jason Walker feat. Molly Reed-Piano Cover

20. ledna 2014 v 15:13 | Carlyann |  Piano Covers
Tak konečně Vám sem dávám svůj piano cover :D Už to umím dýl-v podstatě jsem to uměla za 3 dny,ale trénovat to,abych to furt neblbla mi trvalo dýl :D Ztlumte si to radši,víte jak to chodí s kamerou... :D Část 2:30 až 3:10 jsem v podstatě musela vymyslet,protože žádný návod na YT to neměl udělaný tak,abych byla spokojená a co se to budu učit blbě,když si to můžu najít,že? Když už člověk ví,kde se to tak nějak pohybuje,tak už není tak hrozný na to přijít...Možná,že je to spíš tím,že tohle není zas tak složitá písnička...Vykoumala jsem ten kousek za jedno odpoledne :)) Tak at se vám to líbí :))


Carlyann

Narcissistic Cannibal by Korn feat.Skrillex and Kill the Noise

17. ledna 2014 v 21:32 | Carlyann |  Covers 2014
Teda tenhle song byl zkouška mých zvukařský dovedností fakt...Níže máte i acapella verzi,pokud by měl někdo zájem to slyšet...

Jestli se vám to bude chtít číst,mám k tomuhle songu historku.Před pár dny můj mobil sbalil kufry a přes noc přestal fungovat.Zachránila mě nejlepší kámoška,která mi půjčila svůj starý než budu mít nový mobil.Jednou večer jsem poslouchala co mám vlastně uloženého na kartě a narazila jsem an písničky,které tam zůstaly právě po kámošce.Jedna z nich-ta co vidíte níže,mě naprosto dostala.Já fakt nemusím syntetický zvuky,ale když je to dobře udělaný nevadí mi to a tohle je opravdu zajímavá kombinace.Dost mě překvapilo,že do něčeho takovýho Korni šli... :D No,po přečtení textu už jsem písničku naprosto hltala a následně juchala nadšením,že jsem našla perfektní instrumental.Pro zajímavost-existuje,ještě jedna verze od Earlyrise a ta je teda taky bombová,byla bych udělala i tu,ale bohužel,na tu už se mi podklad najít nepodařilo...No nic,snad se Vám to bude líbit! :)

Carlyann