Březen 2013

DŮLEŽITÉ!

30. března 2013 v 23:34 | StoneRose |  Články
Zcela výjmečně Vám sem hodím můj aktuální stav z mé FB stránky...Protože je mi jasné,že tam všichni nechodíte a tahle informace se mi zdá důležitá a chci,aby se to dostalo mezi Vás všechny... Takže níže máte ten status :) Ale prosím,na nic se mě neptejte,stejně bych teď nevěděla,jak Vám na ty otázky odpovědět :D

Vážení přátelé,ted se u mě dějí takové zajímavé věci ohledně hudby,které zatím nechci úplně prozrazovat.Důležité je,že jsem začala s někým spolupracovat,tudíž co se týče mých originálů ted nemůžu nic slíbit,ale snad se brzy dočkáte :) Rozhodně Vás o nic neošidím,ale ted spíš čekejte nějaké covery... Snad Vám to nevadí :))

StoneRose

Jesus take the wheel od Carrie Underwood

27. března 2013 v 14:59 | StoneRose |  Live písničky
Zas jeden "živý" cover :D Tentokrát mě zajímalo,jestli zmáknu tuhle těžkou písničku zahrát i zazpívat dohromady-no a jak to dopadlo se můžete podívat níže:)) Porovnat to můžete také se starší nahrávkou ZDE

StoneRose


:) Díky...

22. března 2013 v 20:26 | StoneRose |  Články
Já chci jen napsat díky...Prostě za všechno. :) Chválíte mě,podporujete,sdílíte moje videa a věříte v to,že jednou opravdu prorazím. A víte co? Jo,já to dokážu.Cítím to v každý buňce,že to zvládnu.Dělám toho okolo muziky dost a myslím,že to nedělám tak špatně. A už jsem zaujala dost lidí-díky všem těm,kteří mě podporují na FB stránce a tady,ani nevíte,jak si toho cením.Sice se občas objeví něco,co mě srazí na zem,ale já jsem umělkyně a umělci-ti to všechno vnímají jinak...Takže o tom napíšu song,zvednu se a jdu dál. :) Budu se snažit skládat co nejvíc vlastní tvorbu,abych si vaši podporu opravdu zasloužila. :)

NIKDY TO NEVZDÁM.

Vím,že to společně s Vámi zvládnu.Svým sdílením s Vašimi přáteli mi neskutečně pomáháte,protože na tom to opravdu stojí.Mám na to. A nehodlám se toho vzdát.
Budu internet a všechny okolo otravovat tak dlouho,že mě hudební svět přijme. :)) A nikdy nezapomenu na ty,kteří mě podporují už od samého začátku.

StoneRose

Lullaby od Nickelback-Acoustic

15. března 2013 v 1:49 | StoneRose |  Acoustic Covers
Novinka do nový rubriky,kterou jsem Vám slíbila a tou je rubrika Acoustic Covers.Jedná se o to,že si nahraju na kytaru podklad,ten nazpívám a natočím k tomu video,které je jakoby z jednoho prostředí,ale snímáno z více úhlů.Jako když se točí nějaké živé vystoupení,určitě jste toho už na Youtube viděli plno.U mě je to s tím rozdílem,že si to dělám sama,takže tady moc rychlé přidávání nečekejte,je to dost časově náročný,ale bylo by škoda tady tu rubriku nemít.
Hned první písničku si můžete porovnat s živou verzí,počítám,že by snad časem mohl přibýt i klasický cover,jak nahrávám běžně :)
Jinak-tohle je trochu jiné,než jak jsem to hrála na živo.Koukala jsem na živé vystoupení Nickelback a očuměla jsem tam jejich akordy,takže je to hrané v trochu jiné tónině :D
StoneRose


Lullaby od Nickelback

13. března 2013 v 13:36 | StoneRose |  Live písničky
Tak tu pro Vás mám zase nový cover.Tahle písnička je v originále prostě nádherná,doporučuji si přečíst i překlad textu,je to něco fakt úžasnýho.Snad se Vám v mém podání bude líbit.

StoneRose


Vb.19 Aktuální dění

12. března 2013 v 15:14 | StoneRose |  Video blog
Tak mám tu nový videoblog! :))

StoneRose