Koncert J.R. Blackmora a moje dojmy

13. října 2012 v 1:25 | StoneRose |  Články
Kdo mě sleduje na FB tak ví,že jsem dneska (no vlastně už včera),šla na show J.R.Blackmora.Tenhle pán je syn kytaristy Ritchieho Blackmora.který hrál ve velmi známé kapele Deep Purple.
Blackmore mladší má kapelu také a na koncertě hráli jak své vlastní songy,tak právě i ty hodně známé od kapel jako právě Deep Purple či Rainbow.

Na začátku přišla předkapela-Votchi.Nevěděla jsem co čekat,ale nakonec to bylo opravdu skvělý,zpěvák a kytarista fakt váleli,to se musí nechat a nažhavili publikum na hlavní hvězdu večera.
Jak byli lidi rozjetý,tak se začali cpát k pódiu,načež jsem si pospíšila i já jelikož nejsem zrovna žádná žirafa,tak abych taky něco viděla.No povedlo se mi provrtat až k pódiu,sice předemnou bylo pár chlapů,ale mezi nima byla dostatečná mezera,takže jsem byla spokojená.Stála jsem spíše nalevo.
Kapela nastoupila s velkou razancí a důrazem a já věděla,že si to užiju. Přímo na mojí straně stál basista,byl to fakt sympaťák,pořád házel hlavou a chodil k lidem,Blackmore byl napravo,ale v průběhu se pohyboval po celém pódiu a zpěvák byl naprosto skvělej a ohlušoval nás svými perfektními vokálovými výkony.
Připadala jsem si jak reprák,jelikož to šíleně dunělo,z krávalu mi šumělo v hlavě,ruce mám opuchlý od tleskání a hlasivky vyřvaný,přestože jsem se ani neslyšela,ale byla to absolutní špica! Baskytarista i Blackmore byli několik chvílí jen pár centimetrů ode mě,bylo to skvělý! Ječela jsem s nima a celým kotlem "LONG LIVE ROCK N ROLL" a "SMOKE ON THE WATER" :D
Zhrube v půlce koncertu Blackmore začal rozdávat lidem vpředu trsátka-samozřejmě jsem se k němu cpala taky a mamka vedle mě dělala to samý,ale nějak se na nás nedostalo.Zítra hrajou ještě v Plzni,tak jsem si říkala,že tam určitě ještě nějaká mají a v duchu jsem se modlila,aby jsem jedno buď já nebo mamka ukořistila. Táta stál vzadu a je moc zaraženej na to aby se tam cpal,takže s tím,že by ho dostal on,jsem nepočítala :D
Hráli dál a když koncet končil,baskytarista začal opět rozdávat trsátka a mamka ho ukořistila! Jupííí ani nevíte,jak jsem z toho úlovku nadšená! :D Pak ještě podával lidem ruce a děkoval nám-povedlo se mi mu tu ruku taky podat a v rychlosti jsem na něj zařvala YOU ARE AWESOME! Zasmál se mírně se uklonil a dal si ruku na srdce s výrazem,že ho to těší :D Neskutečný-zmohla jsem se alespoň na tohle :D
Kapela pak šla podepisovat lidem CD,která si tam mohli koupit a k němuž byl i plakát.Nebyla jsem si jistá,ale říkala jsem si za zkoušku to stojí a nacpala jsem se k tomu stolu s lístkem.Opět jsem narazila na baskytaristu.Podíval se na mě a já na něj: Can you... a úplně mi vypadlo jak se řekne autogram,tak jsem mu to naznačila rukou :D Usmál se řekl,že jo a sháněl se po fixu.Momentálně ho měl jiný člen kapely,tak do něj drknul a on mi to podepsal.Tuším,že to byl klávesák.Pak mi nějak ti ostatní zmizely,ale i tak jsem nadšená,nečekala,jsem,že si odnesu takový skvělý úlovky! :D Moc jsem si to užila,rockenrol prosvištěl každou mojí hudební buňkou a vyřádila jsem se jako blázen!Byl to opravdu skvělý zážitek!Moc se mi líbilo,jak se chovali k lidem hezky a několikrát během koncertu říkali,že jsme skvělý publikum a vůbec se nechovali,jako namachrovaný hvězdy,bylo to úžasný!
Aby jste mi to věřili,přidávám fotky :D

StoneRose
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama