Červenec 2012

Jsem zpět! :D

29. července 2012 v 20:01 | StoneRose |  Články
Tak-už jsem se vrátila-kdo chce vidět fotky,nechť zabrousí na mou Fb stránku :D
Ještě bych sem chtěla napsat jednu věc-všimla jsem si,že pod hlasováním pár lidí psalo moje umělecké jméno odděleně a kolikrát mají lidi i tendenci dělat u něj malý "R".Článek který vše ohledně jména vysvětluje už je dost starý a v rubrice někde daleko,takže proč to píšu dohromady a proč zrovna takovéhle jméno se dočtete ZDE.
Takže kdyby to kohokoliv zajímalo,je to ted přímo před vámi :))Možná si říkáte,že jsem perfekcionistka,ale použiju větu učitele ze Školy ro(c)ku-"Zplodila jsem takovou vizi,tak se jí budem držet" :DDD

StoneRose

Prosbička :))

27. července 2012 v 18:59 | StoneRose |  Články
Zdravím! Ještě jednou bych chtěla říct děkuju,za to,kolik uznání mi projevujete,že pro mě hlasujete a zajímá vás má práce! :)
Na víkend tu nebudu,jedu s rodinou za mojí prababičkou bude slavit narozeniny a nebudu mít přístup k počítači a už tuplem ne k internetu...Proto bych na vás měla menší prosbu:Pokud mi do komentářů napíšete dotaz a chtěli by jste i odpověd,či jen stojíte o to abych váš komentář viděla(o což já tedy stojím :)),napište mi do komentářů pod tenhle článek název článku pod který jste komentovali.Je to z jednoho prostého důvodu-blog mi v administraci zobrazuje pouze 5 posledních komentářů a když se jich pak nakupí víc,už nemám šanci ty ostatní komentáře dohledat.
Jinak dotazy,komentáře,nápady či připomínky můžete psát i na mou FB stránku,tam se mi to ukáže 100% :D
StoneRose

Jupííí-jsem nominovaná v soutěži Blog roku mezi pět nejlepších v kategorii hudba!

23. července 2012 v 16:53 | StoneRose |  Články
Když jsem se šla přihlásit na blog,tak na mě v záhlaví vykoukl můj vlastní design,což mi nejdřív způsobilo menší infarkt a poté přiblblý úsměv na obličeji :D Páni,já nevím co říct! Když jsem viděla,kolik lidí pro mě hlasovalo,nemohla jsem tomu uvěřit! Jsem šťastná,nadšená a galakticky potěšená! Wow!Všem kdo jste sem přišli,aby jste se podívali na můj blog a poté navíc hlasovali v soutěži bych chtěla MOC poděkovat! Ani nevíte,kolik to pro mě znamená!
Pokud je tu někdo,kdo přímo není v blogovém světě a chtěl by zjistit o co jde a případně mi dát hlas přidávám ještě odkaz :))
Jste všichni báječní a dnes mám díky vám všem překrásný den!
Ještě jednou moc děkuju!

StoneRose


A little bit stronger by Leighton Meester\Sara Evans

14. července 2012 v 14:29 | StoneRose |  Cd-Covers edition
Ano já se kaju a sypu si popel na hlavu,že jsem dlouho nic nenahrála,ale doufám,že to alespon ted bude stát za to :D
Tuhle písničku jsem slyšela teprve nedávno ve filmu Síla Country-je tam spousta úchvatných songů,ale karaoke na ně se shání vyloženě blbě. Proto jsou taky v názvu napsány dvě interpretky-herečka Leighton Meester písničku zpívala ve filmu,ale originál je od Sary Evans.Řídila,jsem se spíš verzí od Leighton,jelikož se mi líbí víc,ale musela jsem to nakombinovat i s verzí originální jelikož,ten podklad je podle verze Sary Evans-takže vlastně je to takovej mišmaš obojího :D
Snad se Vám bude song líbit :))

StoneRose


Jupííí Evanescence viděli mou fotku! :D

8. července 2012 v 15:51 | StoneRose |  Články
To snad není možný! Není to tak dlouho,co probíhala akce pro Evanescence s názvem "Send us your copy".Jednalo se o to,že se vyfotíte se svým origoš CD Evanescence-bud normálním nebo deluxe verzí a pošlete to,bud Rionce,která vede české stránky a ta fotky pak posílala hromadně,ale já jsem to pochňápala nějak jinak a povedlo se mi svou fotku poslat přímo k italským fanouškům,načež mi přišlo poděkování-konzultovala jsem to pak s Rionkou a ona říkala,že je to v pořádku,že se má fotka k Ev skutečně dostane.To jsem ale ani ve snu netušila,že si to budu moct ověřit!
Objevilo se video,kde jsou fotky dobře vidět-italští fanoušci všechny fotky vytiskli a dali je Evanescence! Ve videu mě můžete vidět v 0:29 moje fotka je vzhůru nohama-celé jsem to vyfotila a zakroužkovala :D
Přidávám a původní fotku :D


Původní fotka


StoneRose