A smysl??

7. května 2012 v 23:12 | StoneRose |  Články
Měli jste někdy ten šílenej pocit,kdy vám každá buňka v těle říká,že to,co milujete,je vaše životní cesta? Tak přesně takhle to mám s muzikou.Vím,že to mám v sobě,dala bych tomu život,ale co s tím,když to není kde uplatnit...

Nojo,zas mám přemýšlivou...To co tu tvořím,je krásný,každá reakce mě moc těší a ten rozhovor na rockmag byl prostě zážitek-rozhovor se mnou na hudební stránce...ale prostě si říkám,kam to vede?
Nemám kontakt na nikoho "z branže".Do rádia na zkoušku písničku poslat nemůžete,protože prostě není dost kvalitní...Když jsem byla malá na jednom rádiu byla soutěž,kde měl člověk poslat svou písničku...Jenže mě bylo maximálně 10 a o vlastním songu jsem si mohla leda tak nechat zdát.Do televizních soutěží nechci a proč už jsem vysvětlovala...
Takže co? Pořád to bude "jen takhle"? Nikdy nepřijde šance dát lidem k poslechu mou písničku?
Jistě-šance by byla-tak vystup na živo!Ale jak? Počítá se s tím,že je nějaká kapela a ti to spolu naživo dají.Ale jak to mám asi udělat já,která si to tvořím sama?To nikdy nedostanu šanci?
Moc by mě zajímalo,jak objevili například Ewu Farnou či Patricii...Nebo jsou to jen "tlačenky"?

4 roky se snažím a přijde mi,že to prostě vždycky bude takhle.Snažíš se,to je hezký,ale na víc nemáš.
Možná by se našla skupina lidí,kterým by se má tvorba líbila.Ale jak tu cílenou skupinu oslovit,když o mě neví a tu šanci nejspíš nedostanu?
A jak se plní hudební sen poctivě bez soutěží s rychlokvaškama,ale za to zápalem pro věc?
No asi nijak...Tohle mě tu mrzí.Do rádia se dostanou všelijaké blbiny o třech tonech bez duše,jen aby to vydělalo,namyšlený Rytmus může v písničkách vesele prohlašovat sprostá slova,což se pak v rádiích pouští běžně v odpoledních hodinách a bez vypípání,protože to by mohli rovnou udělat místo "písničky" jedno dlouhé píp a věci které mají duši se ozvou maximálně v nějakém baru od kapel a hudebníků naprosto neznámých.
Přijde mi to dost nefér.

StoneRose
 


Komentáře

1 Mína La Voisin Mína La Voisin | 7. května 2012 v 23:37 | Reagovat

Janísku, já "píšu" od 8 let, články jsem začala psát ve 12, ale už od 8 jsem psala první příběhy... takže mi trvalo 12 let, než mi v novinách vyšel první článek a byla to napůl náhoda, stejně jako to, že po půl roce možná vyjde další, ale někde jinde, protože jsem otravovala :D Knížku budu vydávat za svoje peníze... věř mi, že časem to ještě přijde, že na to jednou někdo natrefí, když třeba pošleš odkaz na správnou stránku :) Povedlo se to nějak mě a ty jsi talentovaná a to co děláš, ti jde výborně, já tvoje skladby miluju a i kdyby to dopadlo tak, že si ve finále poslechnu tvoje songy jenom já a moji knížku si nakonec přečteš jenom ty, pořád tu bude někdo, koho svojí tvorbou potěšíme, a o to jde :))

2 StoneRose StoneRose | Web | 7. května 2012 v 23:43 | Reagovat

[1]:Máš pravdu,mě jen prostě štve,že to,co má opravdu smysl nikde vidět není a to,co je tu jen narychlo vytvořený,aby to vydělávalo je všude. Je to tak nesmyslný a nesprávný...Ale je fakt,že parchant nad hodným vždycky zvítězil...Prostě se mi to takhle nelíbí a díky všem svatým za to,že to můžu alespon veřejně vyventilovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama