Březen 2012

Statistiky

22. března 2012 v 11:14 | StoneRose |  Články
Tak nad tímhle dumám už celkem dlouho.Pod menu mám klasickou toplist statistiku a druhá statistika je přímo od blogu.Jenže ta od blogu mi ukazuje podstatně větší návštěvnost než toplist.
U toplistu jsem zvyklá,že se mi návštěvnost usadila kolem 50-80 lidí týdně když víc,tak jásám.
Ovšem blog ukazuje takovou vysokou návštěvnost po jednom dni.Podívejte se sami,tohle je statistika za včerejšek:
Celkem mě to hlodá-tak pochopte rozdíl zhruba mezi 10 a 50 lidmi denně je celkem dost.
Kdo ví,která statistika měří opravdu správně a napíše mi to,budu moc ráda!

StoneRose

Svět a duše

18. března 2012 v 1:04 | StoneRose |  Moje skladby
No budete se divit,ale tuhle písničku mám v notasu asi tak od sprna minulého roku.Proč tu doted nebyla?
No,jaksi jsem v ní ztratila důvěru a nechtěla ji sem dávat.Ale ted jsem si řekla,že každý nemá všechno super,tak ji sem šoupnu.
Když jsem ji měla hotovou a pustila ji doma,táta mi řekl,že je to zatím ta nejhorší,hudba i text prý stojí za prd (no všechno je to moje práce jako Protiklady) a že je to mizerný.Mamka naproti tomu řekla,že se jí to líbí-sice to není tak úplně zajímavý,ale rozhodně prý není špatná.
Ale mě potom nějak přešla chut to zveřejnit.Pokud nebudete rozumět textu,tak je to něco jako,že žiji ve světě snů a ve světě reálném (byla jsem tam,byla jsem tady...)

Rozhodně to není žádný zázrak,ale blog je od toho aby shromaždoval mou tvorbu-tak jak to bylo myšleno a ne,že se mi to bude válet v notasu.I kdyby ta písnička měla být úplně zavržená,tak to přežiju.A kdoví,třeba se najde někdo,komu sedne.Samozřejmě bych chtěla skládat písničky,který lidem něco dají,chytí jka textem,tak hudbou...ale asi to prostě ze sebe budu muset ještě chvilku dřít,jako zpěv,aby to aspon trochu za něco stálo.( I když v týhle písničce ani zpěv nic moc,no...)
Takže to berte s rezervou :)

Shrnutí:Hudba,text,bicí,klávesy+všechny nástroje z nich,zpěv,sbory,druhé hlasy,celková úprava a závěrečný mix-Má tvorba.

StoneRose


Innocent

12. března 2012 v 0:37 | StoneRose |  Designy blogu
Tak je tu nový design!Chtěla jsem to takové mrazivé a myslím,že mi to i celkem vyšlo :))
Je to z nových fotek ke klipu Innocent.
Tak snad se Vám líbí :)

StoneRose


Innocent Music Video (HD)

10. března 2012 v 0:38 | StoneRose |  Videoklipy
Tak jak jsem slíbila,klip je tu!Točilo se minulý týden v Pátek-2.3.
Taková perlička-písničku jsem ještě ten samý den dokončovala a natáčet se šlo s polotovarem :D Bylo to celkem na rychlo,ale myslím,že výsledek stojí za to :))
Původně jsem chtěla jít do lesa,ale na cestě mi mamka řekla,že je poblíž rybník a že by to u něj mohlo být zajímavý,takže jsme odbočili z trasy a vydali se tam.Lidičky já když to viděla! To byl úplně dokonalej exteriér!Zmrzlej rybník,klidná,travnatá cesta,spousta slunce a u cesty osamělý strom.No boží! :D Tak a šlo se svlíkat-teda spíš převlíkat :D No co bych Vám vykládala,žádný teplo nebylo a foukal vítr,ale za ten kontrast šatů a zamrzlýho rybníku mi to teda stálo! Stejně jsem do toho šla s tím,že asi zmrznu,ale nakonec to celkem šlo :D


Bonusy-heh no,to uvidíte sami :D


Fotky jsme fotili při natáčení,jelikož utíkalo sluníčku a bylo to bud točit nebo fotit a tak jsme to zkloubili.Jak maminka trefně poznamenala ,,když máš otevřenou hubu,tak to stojí za prd" :DDD Což je fakt,musela jsem to kapku vytřídit,ale některý výrazy jsou celkem srandovní,tak jsem je tam dala taky :D Nebyla by to ovšem mamka,aby nevyfotila super fotku-je to talent! :D Pár povedených snímků tam je :D


StoneRose

Innocent Photoshoot

10. března 2012 v 0:38 | StoneRose |  Photoshoots
Tak,máte tu nové fotky ze zbrusu nového videoklipu Innocent! :))
Fotili jsme,jak se říká za jízdy,rovnou při natáčení,takže na některých fotkách mám celkem srandovní výrazy :D A to jsem to trošku vytřídila :D
Zkrátka momentky no :D


StoneRose

PS:Jo ještě taková malá information :D Na Youtube všem nainstalovali nový (a děsný) vzhled kanálů,což mi totálně zrušilo dess,kterej jsem tam měla,no jen se mrkněte-z toho vlevo se stalo to vpravo.
To fialový je dělící čára :D


Takže jistě chápete,že jsem se tam nechtěla prezentovat s useklou lebkou,což mě donutilo,vyrobit nový vzhled a to je tenhle :))


Pozvánka :))

8. března 2012 v 19:43 | StoneRose |  Videoklipy
Ráda bych Vás všechny pozvala ke shlédnutí mého nového videoklipu k poslední písničce Innocent,v originále od Taylor Swift :)
Klip bude uveřejněn v sobotu 10.3,spolu s krátkými bonusy a fotkami z natáčení :)
Budu ráda,když mi pak k němu něco napíšete a ohodnotíte mi ho např.na youtube.Video bude samozřejmě i na FB,takže reagujte i tam!

StoneRose


Innocent by Taylor Swift

3. března 2012 v 0:38 | StoneRose |  Cd-Covers edition
Tuhle písničku,když jsem slyšela po vybalení CD od Taylor,tak mě úplně dostala.Mám moc ráda zamyšlený písničky s hlubokými texty a tahle to splnuje do puntíku.
Snad se Vám v mé verzi bude líbit :))
Jinak celou sobotu tu nejsem,vrátím se až v neděli večer,ale klidně pište,až se vrátím,aspon se budu těšit,co jste mi napsali :D

StoneRose