Květen 2009

Me singing Don´t stop the music by Rihanna

31. května 2009 v 22:03 MP3-Covers
Zdar lidi takže opět new písnička.Tentokrát je to Don´t stop the music od Rihanny.Jsem tak projížděla svůj mix písniček v pc a natrefila jsem na ní a hned jsem si umanula že ji musím natočit takže je na světě :D doufám že se bude líbit!StoneRose


Opět new dess!

18. května 2009 v 23:31 Články
Nojo tak stejně jsem říkala že ta fialová bude přechodný šílenství :D takže je to tu zas nový tentokrát temnější do zelena.Akorát se ten blbej blog nějak zaseknula a odkaz se ne a ne přehodit na černo-doufám že už to v co nejbližší době půjde tak si to předtstavte v černým. :D Ať se líbí!
StoneRose


Me singing If it´s alright by Lindsay Lohan

18. května 2009 v 20:19 | StoneRose |  MP3-Covers
Tak tu mám pro vás opět něco novýho.Je to písnička If it´s alright od Lindsay Lohan.Moc se nelekejte-ta písnička je i v originále taková šumivější takže ani ten podklad neohl dopadnout líp :D ale snad se i tak bude líbit.
StoneRoseLetní photoshoot

17. května 2009 v 16:29 Photoshoots
Tak jsem si říkala,že bych mohla zase nafotit něco novýho a že když je tak pěkně proč s foťákem nevylézt ven že? :D Aspoň to není jen doma u zdi :D Tak doufám že se budou fotešky líbit a těším se na komentáře!:)
StoneRose


Information :D

15. května 2009 v 2:08 Články
Tak lidi založila jsem tu pár nových rubrik aby to tu bylo přehlednější a hned jsem do některých něco přidala-takže proto ten nával fotek.
StoneRose

The howling

15. května 2009 v 2:06 Ostatní
No tak tady máte ukázku-i když jenom ve fotkách-jak se točil jeden z mých cover videoklipů,kterej mi bohužel youtube bloklo,prý pro autorská práva.Video jede ale zvuk ne-mám vztek.už ho tam mám dokonce dvakrát a oba mi blokli šmejdi,tak vám tu dám alespoň fotky z natáčení :D

S kámoškou v pizzerce :D

15. května 2009 v 1:58 Ostatní
Moje nej kámoška měla 12.dubna narozky a tak jsme šli do pizzerky.Ani vám nemusim povídat že to bylo super-ale byla jsems prominutím přežraná :D
Tak doufám,že jsem vám neudělala moc velký chutě :D

Změna designu-zase :D

12. května 2009 v 1:39 Články
Hele lidi se mnou to normálně neni možný :D už jsem to tu zase změnila-tentokrát jsem dostala chuť mít blog úplně fialovej:D nojono.Nějak mě začalo bavit dělat designy,takže se to tu teď bude možná často měnit,tak se neděste.Fotka na záhlavku je sice starší ale tak snad to nevadí pořád jsem to já ne? :D No tak pište komenty,případně můžete i návrhy pro nový design nebo ještě něco co by jste tu chtěli,nebo jak by jste to tu ještě upravili.

StoneRose.

2.Design

12. května 2009 v 1:35 Designy blogu

Rumors by Lindsay Lohan

9. května 2009 v 0:21 | StoneRose |  MP3-Covers
Tak opět new písnička! :D snad se vám bude líbit.Patlala jsem se s tím docela dlouho,tak snad bude fajn.Teď to alespon nesyčí,nešumí a ani nic podobnýho :D
Jen ještě ohledně videí ze streamu tak všeobecně-psali,že videa budou lépe enkodována a pak budou vysílána širokoúhle,taky,že se bude moct přepínat kvalita.Ohledně té kvality-je už v provozu,takže pokud chcete koukat a poslouchat video v té lepší,tak nahoře v pravým rohu je takovej trojúhelníček a na ten když kliknete tak už se to přehrává v té vyšší kvalitě.Tak to je asi tak vše,samozřejmě těším se na vaše názory!
StoneRoseThe Climb by Miley Cyrus

2. května 2009 v 23:34 | StoneRose |  MP3-Covers
Ahojky lidičky tak tu mám pro vás zas něco novýho.Myslím,že zpěvačku Miley Cyrus představovat nemusím a už vůbec ne její skvělou písničku The Climb.Trošku mě mrzí že je to horší kvalita ale nevim co těm mým aparátům zase hráblo prostě jsem s tim dělala psí kusy a nic.Kdyby to bylo čistý tak by to bylo asi taky jiný ale hold mám omezený prostředky:D Každopádně díky za každý koment!

StoneRose